Pazartesi - Cmt (08:30 -18:00)

adres

Adres

İvedik O.S.B. Mah. 1402 Sokak No:24

Hemen Ara

Hemen Ara

+90541 690 03 04

Platin Yangın Güvenlik Sistemleri Kurumsal
Pattern image

Sürekli Kalite Garantisi

" Firmamız hizmet vermekte olduğu yangın söndürme sistemleri ilk olarak yangınların önüne geçmeyi hedeflemektedir. Daha sonra oluşan yangınların büyümesini ve etrafa yayılmasını engellemektedir. Başlıca Ürünlerimiz; Co2 Yangın Söndürme Tüpü , Köpüklü yangın Söndürme Tüpü ve Yangın Söndürme Tüpü kgveya Çeşitli Boyut / Ebatlarda Co2 Yangın Söndürücüler Yangın Söndürücü Tüpler Her Bütçeye Uygun İşyeri ve Kurumsal Yangın Tüp Çeşitleri Satışı Yapmaktayız. En Yeni ve Son Teknoloji Ürünler İçin Platin Yangın Ve Güvenlik Sistemleri'ni Tercih Ediniz. "

Bize Ulaşın
Vizyonumuz; Platin Yangın Ve Güvenlik Sistemleri olarak bizler, bulunduğumuz piyasanın her geçen gün biraz daha gelişmekte olduğunun bilincinde hareket ederek müşterilerinden gelen istek ve taleplere cevap verebilecek bilgi ve deneyime sahibiz. Profesyonel ekibimiz ile yangın söndürme ekipmanları satış ve satış sonrası destek hizmetlerinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
Misyonumuz; Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde yangın güvenlik sistemleri sektöründe en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, çağdaş teknolojiden azami derecede yararlanarak kalite verimliliğini sürekli kılmak, maddi ve manevi tüm unsurları çalışanları ile paylaşarak sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Mükemmel Tasarımlar

Geliştirebilir Projeler

Yangın Söndürme Sistemlerinde En Uygun Fiyatlar

Teknolojik Ürünler

Yangın Söndürme Ve Algılama Sistemleri

Mükemmel Tasarımlar

Gelişen teknolojiye uygun cihazlar ile hatasız seri üretim

Sizin İçin Neler Yapıyoruz?

"Platin Yangın, ülkemizde temsilciliğini yaptığı, konusunda en üstün teknolojiye sahip Yangın Sistemleri ve Söndürme Cihazları Dolum Bakım ve Satış Alanında Uygun Fiyat Garantisi Vermektedir. Ayrıca Ürünlerinizi Gün İçerisinde Hızlı Bir Şekilde Teslim Etmektedir. Yangın Söndürücü Tüp Dolumu, Her Bütçeye Uygun İşyeri ve Kurumsal Yangın Tüpü Çeşitleri Satışı"

Kalite Anlayışımız

Hızlı, kaliteli çalışmalarımızla çözüm ortağınız olmak için bize ulaşın