Yangın Söndürme Sistemleri

Platin Yangın ve Güvenlik Sistemleri 2005 yılından itibaren deneyimli, bilgili ve dinamik kadrosuyla sizlerin can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla Türkiye genelinde yangın tüpü dolum, satış ve bakımı, yangın algılama sistemleri, otomatik söndürme sistemleri, yangın eğitimi alanlarında hizmet vermektedir. Firmamız, sizleri ve çalışanlarınızı yangına karşı bilinçlendirmek amacı ile Sertifikalı Yangın Eğitimi Programı ile can ve mal güvenliğinizi sağlamaktadır.
İlkelerimiz; 

  • Kaliteli ve uygun ürün seçenekleri ile müşteri memuniyeti sağlamak 
  • Hizmet sonrası müşteri takibi 
  • Dürüst çalışma ve güvenli çalışma prensip anlayışımızın devamlılığı 
  • Sektörde ilerlemek ve sürekli yenilikci olmak.

Çalışma Şeklimizle Fark Yaratıyoruz !
Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda evinizin, iş yerinizin ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle 
sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.
Bizi Arayın ! Türkiye genelindeki yangın tüpü dolumu, satışı, bakımı, yangın algılama ve otomatik söndürme sistemleri, yangın tüpü toptan & parakende satış ve fiyat için bize ulaşabilirsiniz.